zmień
motyw

Domki drewniane dla dzieci

Kim jesteśmy?

Jesteśmy energicznym zespołem młodych architektów i doświadczonych stolarzy. Projektujemy i wykonujemy drewniane domki dla dzieci o różnej tematyce i przeznaczeniu. Wszystkie elementy wykonujemy ręcznie, a nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że proponowane przez nas drewniane place zabaw są unikalne, estetyczne i trwałe.

dowiedz się więcej

Akcesoria do drewnianych domków

Nasza oferta jest kompleksowa, prócz drewnianych domków ogrodowych oferujemy także ich wyposażenie w postaci mebli drewnianych, takich jak szafy, stoły i krzesła, a także tkaninowych puf i dekoracji - ramek do zdjęć, tablic kredowych i innych. Dzięki temu wszystko dostaniesz w jednym miejscu, bez konieczności zamawiania produktów z innych źródeł. Wszystkie elementy dostępne u producenta drewnianych domków ogrodowych Dżepetto pasują do siebie stylistycznie i dostosowane są do tematyki przewodniej drewnianego placu zabaw.

zobacz wszystkie akcesoria
Dżepetto - drewniane domki dla dzieci
Dżepetto - drewniane domki dla dzieci

Kreatywne zabawy

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci to doskonała propozycja zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Stanowią świetną kryjówkę przed światem dorosłych, będąc jednocześnie bardzo dobrze widoczne na terenie przydomowego ogrodu czy przedszkolnego podwórka. Drewniane domki do zabawy nie podają dzieciom gotowych rozwiązań: nieustannie pobudzają dziecięce umysły i rozwijają kreatywność, zmuszając je do wymyślania coraz to nowych zabaw czy przeznaczenia samej konstrukcji.

Doskonała alternatywa dla placu zabaw

Drewniany domek dla dzieci z powodzeniem zastąpi klasyczny plac zabaw. Piętrowe konstrukcje, dostępne w ofercie, to kilka wariantów tematycznych, które wciąż uzupełniane są o nowe pomysły. Oto niektóre z nich: szeryf, piłkarz, królowa, królewna, naukowiec, dżungla. Oferujemy także szeroki asortyment akcesoriów dopasowanych do tematyki ogrodowych domków dla dzieci - pufy, stoły, tablice kredowe, komody i wiele, wiele innych elementów wyposażenia, które pozwolą Twojemu dziecku zaaranżować zindywidualizowaną przestrzeń.

Dżepetto - drewniane domki dla dzieci

Drewniane domki na miarę marzeń

Domek do ogrodu dla dzieci nie musi przybrać proponowanego przez nas kształtu. Oferujemy całą gamę opcjonalnych elementów, których montaż pozwoli na dopasowanie budowli do indywidualnych potrzeb i zainteresowań każdego dziecka. Twój maluch marzy o domku ze zjeżdżalnią albo o połączeniu domku z placem zabaw? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Tworzymy domki do zabawy dla chłopca i dziewczynki. Zakres modyfikacji obejmuje m.in.: zbudowanie domku na palach, powiększenie tarasu przedniego, zbudowanie piętrowego tarasu, dodanie zjeżdżalni - ślizg prosty lub kręcony, stworzenie ściany wspinaczkowej. Jedynym ograniczeniem w procesie tworzenia kształtu domku dla dzieci do ogrodu jest wyobraźnia.

Dla małych i trochę starszych

Domki z drewna dla dzieci mogą rosnąć razem z nimi - bogata oferta wyposażenia umożliwia dopasowanie akcesoriów odpowiednich zarówno dla maluchów, pociech w wieku przedszkolnym, jak i starszych dzieci chodzących do szkoły. Place zabaw z drewna doskonale sprawdzą się do ogrodu - w połączeniu z domkiem stworzą kompleksową przestrzeń do zabawy dla dzieci w różnym wieku.

Ekologiczne place zabaw dla dzieci

Dbamy o środowisko, budując nasze domki z drewna. Wprowadzamy również dodatkowe elementy wyposażenia, m.in. kosze do segregacji śmieci, które od najmłodszych lat pozwalają kształtować dobre, proekologiczne nawyki. Użyte do produkcji domków do zabawy dla dzieci wysokiej jakości naturalne materiały, kształtują wrażliwość i poczucie estetyki już od najmłodszych lat. Ekologiczne farby wodne w szerokiej gamie kolorów pozwalają na wybór ulubionych przez malucha barw.

Drewniane place zabaw na ogród i podwórko

Wolnostojące domki drewniane doskonale wpasują się w przestrzeń każdego ogrodu. Najwyższej jakości materiały gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania przez lata, w przeciwieństwie do plastikowych, jednosezonowych placów zabaw. Domki drewniane Dżepetto doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeni domowego ogrodu, jak i hotelowych czy przedszkolnych placów zabaw.

Zamów online ogrodowy plac zabaw dla dzieci

Oferta domków drewnianych dla dzieci od Dżepetto kierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych z całej Polski: zapewniamy transport oraz profesjonalny montaż ogrodowych domków drewnianych dla dzieci w Warszawie, Poznaniu i innych miastach na terenie kraju. Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora dostaw, dostępnych w zakładce "transport".

Cena domku z drewna dla dzieci uzależniona jest od typu konstrukcji, dodatkowych elementów, zawartych w autorskim projekcie oraz opcjonalnego wyposażenia. Zapoznaj się z cennikiem drewnianych placów zabaw i ogrodowych domków dla dzieci polskiego producenta Dżepetto. Oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki, sprawdź nasze promocje i wyprzedaże domków ogrodowych.