zmień
motyw

Świat dziecka

Drewniane domki dla dzieci do ogrodu, place zabaw

Szukasz placu zabaw dla dzieci, który będzie trwały, stabilny, bezpieczny, a przy tym ładny? Dobrze trafiłeś! Drewniane domki dla dzieci oferowane przez polskiego producenta Dżepetto spełniają wszystkie te założenia. Bogata oferta wariantów tematycznych i właściwie niekończąca się możliwość modyfikacji i opcjonalnych elementów sprawia, że proponowane przez nas domki ogrodowe z łatwością dopasujesz do zainteresowań czy wieku swojego dziecka.

zobacz wszystkie domki
Dżepetto - seria wuefista

Seria Wuefista

Masz w domu szalonego wspinacza albo młodą gimnastyczkę? A może po prostu małe żywe srebro z nadmiarem energii? Przychodzimy z pomocą! Zestaw drabinek, drążków i huśtawek WUEFISTA zapewni Twojemu dziecku długie godziny kreatywnej zabawy i ćwiczeń na świeżym powietrzu, a Tobie spokój o jego rozwój i bezpieczeństwo.

zobacz serię Wuefista

Akcesoria do drewnianych domków

Nasza oferta jest kompleksowa, prócz drewnianych domków ogrodowych oferujemy także ich wyposażenie w postaci mebli drewnianych, takich jak szafy, stoły i krzesła, a także tkaninowych puf i dekoracji - ramek do zdjęć, tablic kredowych i innych. Dzięki temu wszystko dostaniesz w jednym miejscu, bez konieczności zamawiania produktów z innych źródeł. Wszystkie elementy dostępne u producenta drewnianych domków ogrodowych Dżepetto pasują do siebie stylistycznie i dostosowane są do tematyki przewodniej drewnianego placu zabaw.

zobacz wszystkie akcesoria
Dżepetto - drewniane domki dla dzieci